ŚPIEWASZ? GRASZ? NAGRYWAJ!

Śpiewasz? Jesteś muzykiem? Amatorsko grasz lub śpiewasz? Marzysz o karierze? Zadajesz sobie pytanie - jak otworzyć do niej drzwi? Jak nagrać swoją muzykę, swoje wykonanie, żeby móc pokazać je innym? Z pewnością wiesz, że profesjonalne nagrania cechuje bardzo dobra jakość techniczna dźwięku, ale nie masz możliwości udać się do studia nagrań. Trafiłeś w idealne miejsce. Właśnie dla Ciebie i Tobie podobnych osób stworzyliśmy ten portal!

Zobacz jak z Apogee MiC korzysta polski zespół Chili Toy

Chcemy pomóc wszystkim w spełnieniu marzeń, a kto wie - może nawet w otwarciu drogi do kariery. Dzięki rozwojowi technicznemu i coraz doskonalszym możliwościom coraz tanszego sprzętu teraz możesz nawet SAMODZIELNIE nagrać swoją muzykę, swoje wykonanie utworu i to z bardzo wysoką jakością.

Zapraszamy Cię do wędrówki po naszym portalu. Wejdź do świata niezwykłej przygody, jaką jest muzyka i możliwość jej nagrywania.
Tak, samodzielnie! Poznaj innych, którzy już tak działają i zobacz, jak Ty możesz stać się jednym z nich. Poznaj nowoczesne technologie partnerów naszej akcji, dzięki którym będziesz mógł wziąć sprawy w swoje ręce.
Weż udział w jednym z naszych konkursów i wygraj szansę. Dla siebie lub swojego zespołu. Śpiewaj i... NAGRYWAJ !

Zobacz jak inni nagrywają SAMODZIELNIE swoje wykonania

Kasia Klich i Robert Cichy opowiadają o nagrywaniu piosenki na tablecie z użyciem mikrofonu USB Apogee MiC. Posłuchajcie i zobaczcie, jak można nagrywać muzykę w domu. Apogee. Pokochasz to brzmienie!
Piotr Rubik opowiada o swoim doświadczeniu z Apogee MIC podczas nagrywania muzycznych pomysłów.
Honorata Skarbek opowiada o nagrywaniu z mikrofonem Apogee MiC.

Czy może być to trudne? Z pewnością i Ty szybko nauczysz się nagrywać muzykę. Wystarczy odpowiedni telefon, tablet a nawet zwykły komputer* by urzeczywistnić swoje marzenia. Zobacz co sądzą o tym inni i z jakich narzędzi korzystają. Rewolucja już się zaczęła. Poznaj ją i dołącz do codziennie rosnącej rzeszy tych, którzy nagrywają się sami.

...